Wednesday, 22 April 2015

Ayr, South Ayrshire, Scotland
Tym razem pojechaliśmy do Ayr, to nadmorska miejscowość w Szkocji. Nie zwiedzaliśmy dużo, pokręciliśmy się tylko trochę po mieście i poszliśmy na mały spacer nad morze.
Znaleźliśmy super restauracje, w której podają bardzo dobrą rybę. Na początku gdy spojrzałam na tą knajpkę nie byłam przekonana czy dobrze jest tam jeść, ale gdy weszliśmy do środka okazało się, że nie jest tak źle jak myślałam. Jedzenie robią na twoich oczach, a nie gdzieś na zapleczu w kuchni, a co najważniejsze jest wyśmienite. Wywnioskowałam z tego, że często te obskurnie i staro wyglądające lokale "fish and chips" jest najlepsze :)

*

For a little day trip my husband and I went to Ayr, which is a seaside town in Scotland. It is a place which we have not visited before so we wandered around the little town and went to the beach. We found a great restaurant where they served excellent fish. We weren`t sure about the restaurant to begin with as it looked a bit dingy and old looking but thankfully it turned out to be the nicest! :)
fish and chips shop

No comments:

Post a Comment