Sunday, 7 February 2016

Vintage tea room

Uwielbiam odwiedzać kawiarenki w stylu vintage, dlatego nie mogłam się oprzeć, żeby nie zajrzeć do Scarlett`s Vintage Tea Room w Knaresborough.

Co prawda trafiłam tam przez przypadek, weszłam w podwórko małej uliczki, żeby zerknąć co tam jest i zobaczyłam napis "vintage tea room" stwierdziłam, że mimo tego, że nie mam ochoty nic jeść wejdę tam chociaż na herbatę. Wnętrze tej kawiarenki jest naprawdę urocze, poczułam się trochę jakbym weszła do domku dla lalek hehe.. wszystkie te kolorowe filiżanki, meble i dekoracje sprawiają, że "przenosisz się" w zupełnie inny świat. Wraz z koleżanką zamówiłyśmy herbatę i koktajl mleczny. Każda z nas zamówiła koktajl w innym smaku, żebyśmy  mogły od siebie spróbować i muszę wam powiedzieć, że trochę się zawiodłam, myślałam, że dostanę super smaczny i ładnie podany milkshake, a okazało się, że to totalnie nie mój smak i wygląd też nie zachęcał do picia, co gorsze mojej koleżance też nie smakował, więc byłyśmy już we dwie, ale chociaż dobrą herbatkę wypiłyśmy w bajecznym otoczeniu :)

*

I love to visit cafes in vintage style, so I couldn`t resist to not look to "Scarlett`s Vintage Tea Room" in Knaresborough.  What I have noticed at first: it was the interior. I felt a little as I went to the Dollhouse. All those colourful cups, furniture and decorations made you feel in a completely different world :)We ordered some tea and two different flavoured milkshake, one was cookies and cream  and the second coke float. I have to tell you that I was a little disappointed , I thought I would get a super tasty and fancy served milkshake but it was completely not my cup of tea. At least we had nice tea in the fabulous surrounding.1 comment:

  1. Bajecznie! Cudne wnętrze i tak dopracowane szczegóły - mogłabym tam siedzieć godzinami! Ach, gdyby u nas były takie kawiarenki! Nawet nie wiesz jak Ci zazdroszczę ;-)

    ReplyDelete